Opis systemu

Od lipca nowa wersja systemu eDziecko


Nasz system eDziecko jest dedykowanym oprogramowaniem do przedszkoli,  ma za zadanie usprawnić i ułatwić parcę poprzez przygotowanie odpowiednich raportów. 

Celem systemu eDziecko jest uwolnienie pracowników od uciążliwych i czasochłonnych czynności związanych z ewidencją i rozliczaniem czasu pobytu dziecka w przedszkolu.

Na podstawie zarejestrowanego czasu pobytu dziecka w przedszkolu, można prowadzić rozliczenia z rodzicami oraz analizować dane dotyczące frekwencji.

System może być rozbudowywany o dodatkowe punkty rejestracji (oddziały przedszkola czy żłobek) lub o urządzenia kontroli dostępu. Rozwiązanie z kontrolą dostępu utrudnia dostęp do przedszkola osobom nieuprawnionym.

 

 

Zasada działania systemu jest bardzo prosta:

 

- Rodzic zamawia kartę dla dziecka (można zamówieć kilka kart dla wszystkich opiekunów). Będzie ona identyfikatorem dziecka, dzięki któremu automatycznie bedzie ewidencjonowany czas pobytu w przedszkolu.

- Rodzic(opiekun) lub osoba z obsługi przedszkola zbliża kartę do rejestratora. Od tego momentu liczony jest czas pobytu dziecka w przedszkolu.

- Przy wyjściu rodzic(opiekun) zbliża kartę do rejestratora.          Wyświetlone zostaje imie i nazwisko dziecka, godzina wyjścia.

- Rozliczenie. Urządzenie działa autonomicznie.Chcąc wydrukować miesięczną kartę pobytu dziecka w przedszkolu lub zarzadzać kartami opiekunów należy użyć oprogramowania zarządzającego. Zaleca się podłaczenie urządzenia do sieci LAN.

 

raporty >>>

 

COPYRIGHT © 2011 ISOCOM wszyskie prawa zastrzeżone